WARSZTATY

Nasz ośrodek jest idealnym miejscem na warsztaty spotkania integracyjne, szkoleniowe i rozwojowe w kameralnej oryginalnej formule. Oferujemy pokoje  dwu-,  trzy-  i czteroosobowe z pojedynczymi  łóżkami ( możliwe zestawienie dwóch łóżek). Budynek przygotowany jest do przyjęcia  dwudziestoosobowych  grup w celu wspólnych spotkań, warsztatów czy ćwiczeń. Ćwiczenia związane z aktywnością fizyczną mogą w pogodne dni odbywać się na przestronnym tarasie, łące lub w stodole.  W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem .Apartamenty na parterze mają wyjście na duży taras oraz na przestrzeń wspólną kawiarniano - jadalną. Na dole znajduje się też recepcja oraz ogólnodostępna łazienka. Przestrzeń kawiarni to wygodne kanapy, fotele i stoliki kawowe z klimatycznym oświetleniem a w drugiej części sali  duży drewniany stół na 18 osób. Sala na dole wyposażona jest w rzutnik z ekranem do prezentacji. 

Latem na przełomie lipca i sierpnia zapraszamy na warsztaty i sesje fotograficzne na naszym  lawendowym polu. Okoliczna przyroda i łany fioletowej lawendy są niezwykle wdzięczne w obiektywie aparatu fotograficznego. Do sesji min. dwudniowych usdostępnaimy domek przy lawendzie z mediami, łazienką, wodą i mini kuchenką. W galerii lawendowej - foto Renata Orlińska.

Możemy również udostępnić i pomóc w organizacji niewielkich rodzinnych przyjęć, spotkań i uroczystości.

Oferujemy posiłki w diecie tradycyjnej oraz wegetariańskiej oparte o lokalne wyroby i żywność wytwarzaną w naszym gospodarstwie oraz u okolicznych gospodarzy. Chleb pieczemy u sąsiadów, jajka pochodzą od naszych kur zwanych sezamkowymi ze względu na siemię lniane i ziarna sezamu dodawane do karmy. Celem takich dodatków jest pozyskiwanie wiekszych wartości nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 w żółtku jaj. Sery przywozimy z owczarni Lefevre a ciasta i makaron wyrabia nam ciocia Janeczka. Miód z siedliska Pasieka jest niepowtarzalny, zwłaszcza Łąkowy.

Rodzaje i pory posiłków są do ustalenia. Udostępniamy w pełni wyposażoną kuchnię i 3 dodatkowe stanowiska  do gotowania, pieczenia oraz wędzarnię i grill. Oferujemy też  kawę, herbatę, ciasto poza  ustalonymi porami posiłków lub całodzienny serwis kawowy wg wcześniejszych uzgodnień. Podczas warsztatów kulinarnych organizowanych samodzielnie  przez grupę nie bierzemy udziału w przygotowaniu i podawaniu posiłków, ani sprzątaniu  bieżącym kuchni i stołu. Ceny posiłków dla grup ustalane są indywidualnie wg menu.

kontakt 516 029 223 Marek