LAWENDOWY DOMEK

Przestrzeń

Polecamy również nasz uroczy domek otoczony lawendą, wśród lasów z dala od ludzi na warmińskiej wsi. Oferta całoroczna. W pobliżu wiejskie eko SPA, ruska bania i gorąca beczka do kąpieli zarówno latem jak i zimą. Ogródek warzywny do dyspozycji gości i jajka z kurnika. Mamy do dyspozycji Gości dwa rowery i łódź canoe do zwiedzania okolicy zarówno z lądu jak i z okolicznych wód. Domek otoczony naturalną przyrodą, wśród ciszy, spiewu ptaków i szumu okolicznego lasu.

Dostęp gości

W pobliżu jezioro, stawy i las. Cisza i spokój. Przyroda. Podczas pobytu można wybrać sposób spędzania czasu. Domek jest na uboczu starego warmińskiego siedliska. Tu można odciąć się od świata lub wraz z gospodarzami poznawać okolicę i spędzić czas w ich towarzystwie. W pobliskim miasteczku restauracja, galeria Revita Warmia, latem ryneczek z eko wyrobami tutejszych gospodarzy, sklep we wsi Wipsowo oddalonej o 2 km. Do dyspozycji Gości mamy dwa rowery. 

Relacje z gośćmi

W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji. Doradzimy gdzie są najpiękniejsze i ciekawe miejsca w okolicy.

Przegląd okolicy

Warmia - lasy, jeziora, pagórki, stawy, mgły, obłoki, sarny, kwiaty, motyle, pies, kury, lawenda. Warmia, przyroda. Eko Targ w Jezioranach w każda sobotę latem oferuje żywność w najwyższej jakości wyroby okolicznych mieszkańców. Klimatyczna restauracja 10 km od nas serwuje warmińskie, smaczne potrawy. Za miedzą ( ok 800m) małe, urokliwe jezioro a w środku lasu jezioro Korek. Przy domku pole lawendy kwitnące na fioletowo. Okolice możecie zwiedzać podczas spacerów pieszych i rowerowych ( mamy dwa rowery). Jest u nas też łódź canoe dla pływania po jeziorach i rzekach.

Przemieszczanie się

3km od domku jest stacja PKP - Wipsowo i przystanek autobusowy. Posiadamy 2 rowery do dyspozycji gości bez dodatkowych opłat. Oferujemy Historical Jeep Safari - podróż w krainę zamków, pałaców i zawiłych historii regionu - jeżeli gospodarz jest w domu.

Inne ważne kwestie

Domek zawiera kuchnię z pełnym wyposażeniem - przygotowaną do codziennego użytku, łazienkę z prysznicem. Spanie - 2 osobowe na dole + 2 - osobowe na antresoli. Domek ogrzewany jest piecem na drewno, pomożemy rozpalić w razie potrzeby. Sypialnia dla dwóch osób mieści się na antresoli, na którą się wchodzi stromymi, drewnianymi schodami - raczej dla osób o dobrej kondycji fizycznej. Dla tych co wolą spać na dole - jest kanapa dwuosobowa. W kuchni - podstawowe wyposażenie, jeżeli czegoś Wam zabraknie - zgłoście - postaramy się uzupełnić braki. Bardzo słaby zasięg sygnału telefonu i brak WIFI w domku. WIFI jest w pobliżu naszego domu czyli niecałe 100 m dalej. Zasięg telefonu na górce lub na drodze.

Cena za dobę: 350 zł za cały domek ( max 4 osoby)